Укр / Рус
  • Опалення
  • Водопостачання
  • Вентиляція
  • Кондиціонування

Одним із напрямків діяльності компанії ТОВ "ЕкоАльт" є монтаж електрики та виконання комплексу електромонтажних робіт різного ступенню складості.

Електрика

Сучасний будинок - це не тільки світильники, розетки та вимикачі, а й комплексне рішення по впровадження забезпечення будинку системами електропостачання, відео спостереження, Інтернет та телефонії, систем захисту будівлі, формування щитової, зовнішнє освітлення, а також забезпечення електрикою допоміжних приміщень та котелень.

Дуже часто до електромережі підключаються душова кабіна, бойлер, варочна панель, або навіть система обігріву всього приміщення. Тому проводка в будь-якому приміщенні та її монтаж - дуже відповідальна робота, яка вимагає високої кваліфікації майстрів-електриків.

Професійні електрики нашої компанії складуть електро проект, який буде враховувати всі нюанси ремонтно-будівельних робіт, розміщення сантехнічних та опалювальних пристроїв, та інших перешкод для монтажу проводки.

Існує три основних способи монтажу електрики: прихований, відкритий та комбінований. Наші фахівці мають спеціальну освіту, необхідні допуски, і великий досвід роботи у цій сфері.

Головне в монтажі електрики - це безпека та надійність.

copyright