Укр / Рус
  • Опалення
  • Водопостачання
  • Вентиляція
  • Кондиціонування

Фільтрація води

Питання про отримання якісної води з кожним роком стає все більш гостріше. Здоров'я людини на пряму залежить від якості води яку вона вживає. Сьогодні, на території України активно розвивається тема індивідуального забезпечення водою (криниці, свердловини). Якість води в цих водоймах не завжди відповідає сантехнічним нормам. Тому вживання її напряму без водо очистки може шкодити здоров'ю.

Фільтр води

Фахівці компанії ТОВ "ЕкоАльт" проводять весь цикл робіт пов'язаний з водо підготовкою: дослідження об'єкту, підбір обладнання, монтаж та налагодження, гарантійне та сервісне обслуговування, постачання розхідних матеріалів, комплектуючих та запасних частин.

Багато рішень, які впроваджуються нами в системі водо підготовки - унікальні, так як ґрунтуються на основі найсучасніших технологічних досягнень в галузі обробки води.

Якісна водо очистка неможлива без аналізу води. Тільки на основі результатів досліджень може бути підібрана якісне технічне рішення з водо очистки та водопідготовки. Без вивчення складу води встановлення фільтрів не тільки буде безрезультатним, а й може нашкодити. Аналізи води бувають: хімічний, радіологічний, бактеріологічний.

На основі аналізу води і виходячи із об'єму споживання води на об'єкті підбирається обладнання для системи водо підготовки. Це може бути як і звичайна комплексна очистка кабінетного типу, так і технічно складні системи аерації та озонування води.

Звертайтесь до наших фахівців і отримуйте більш детальну інформацію.

copyright