Укр / Рус
  • Опалення
  • Водопостачання
  • Вентиляція
  • Кондиціонування

Опалення

Якісно спроектована та енергоефективна система опалення - це гарантія комфорту та адекватної вартості спожитих ресурсів. Компанія "ЕкоАльт" проводить проектування та монтаж систем опалення протягом багатьох років. На сьогодні, ми можемо запропонувати своїм клієнтам можливість створення будь-якої системи: від централізованого опалення до повністю автономної системи, включаючи використання відновлювальних джерел енергії. Система опалення проектується під конкретний об'єкт з урахуванням всіх його властивостей, вимог до рівня комфорту та автоматизації системи. Багато уваги приділяється можливості впровадження управління роботою окремих елементів приміщення і позонному регулюванню. Зауважимо, що на сьогоднішній день переважна більшість систем проектується під низьку температуру подачі теплоносія (до 55 °С). Це дає можливість задіяти в систему будь-який опалювальний пристрій. 

Основні види систем опалення

Повітряне опалення.

В таких системах немає теплоносія і повітря нагрівається безпосередньо від опалювального пристрою.
Принцип роботи полягає у тому, що джерело тепла генерує певну кількість теплоти, необхідної для обігріву того чи іншого приміщення, відповідно, це тепло переноситься повітрям по магістралі повітроводів та поширюється через повітророзподільні пристрої безпосередньо в об'єм приміщення. 
Всі повітряні канали можуть бути прокладені всередині стін і зовсім не потрібні опалювальні радіатори. Тобто вони не захаращують приміщення і не псують його зовнішній. Більш того, іноді систему опалення можна поєднати з повітроводами, обладнаними для кондиціонування повітря.
Повітряне опалення підтримує можливість зонування приміщень. Тобто дозволяє контролювати температуру в кожній зоні окремо. А оскільки до складу канальної системи опалення входять фільтри і зволожувачі, то в приміщення завжди надходить очищений від пилу і мікробів повітря. Що позитивно позначається на здоров'я всіх, хто знаходиться в ньому людей.

Водяне опалення.

Найпоширеніший із існуючих видів опалення. Ця система функціонує, забезпечуючи нагрів приміщення через: радіатори, теплі підлоги, теплі стіни, внутрішньо підлогові конвектори, фанкойли, тощо. Нагрів теплоносія забезпечується опалювальними пристроями. Це може бути газовий котел, електро котел, твердопаливний котел, тепловий насос і тд. Опалювальні пристрої можуть як дублюватися, так і комбінуватися.

Електричне опалення - це електрична тепла підлога, електро конвектори, керамічні панелі, тощо.

До системи опалення також можна віднести систему підігріву басейну, гаряче водопостачання, вентиляції. Всі ці елементи можуть бути включені в схему.
Після вибору схеми опалення (створення проекту) проводиться підбір обладнання та матеріалу, його процінювання та розрахунок вартості монтажу системи.

Якісна система опалення - тепло, комфорт, економія.

copyright