Укр / Рус
  • Опалення
  • Водопостачання
  • Вентиляція
  • Кондиціонування

Септик

Каналізація в приватному будинку така ж умова комфорту, як водо постачання та опалення - без чого складно собі уявити зручне існування сучасної людини.

Cхему приватної каналізації важливо почати планувати ще на стадії проекту будинку та починати її облаштування паралельно із установкою фундаменту. Найважливішим є те, що будівництво септика чи дренажної криниці потрібно замовляти у професіоналів, якщо не хочете зіткнутися з такими проблемами як: забруднення стічними водами ґрунту, підтоплення та загибель садових рослин, підтоплення фундаменту будинку, неприємний запах на ділянці та в будинку.

Серед сучасних септиків найбільш популярні механічні, електричні та аеробні септики. Робота механічних септиків заснована на природному принципі очистки стічних вод, коли очищена вода поступово стікає в грунт. Тому їх доцільно облаштовувати на ділянках з піщаним ґрунтом та низьким рівнем підземних вод.

В електричних септиках стоки перекачуються компресором. Такі септики відрізняються функціональністю та простотою в монтажі. Забезпечують високий рівень фільтрації стічних вод. Недолік - вони залежать від електропостачання та при збільшенні навантаження починають працювати із перебоями.

Робота аеробних септиків базується на дії аеробних організмів, які викликають розкладання органічних речовин. Такі септики дозволяють вирішити проблему відводу стоків на ділянках, які мають несприятливі грунтово-водні умови.

В залежності від конструктивного рішення септики для будинку бувають однокамерні, двокамерні, трикамерні. В залежності від матеріалу виконання, найчастіше облаштовуються полімерні або бетонні септики. Аерація буває примусовою чи не примусовою.

Якісний монтаж септика - комфортне проживання.

copyright