Укр / Рус
  • Опалення
  • Водопостачання
  • Вентиляція
  • Кондиціонування

Система вентиляції
Створюючи в приміщенні комфортні умови проживання, особливу увагу спеціалісти компанії ТОВ "ЕкоАльт" приділяють системі вентиляції будівлі. Монтаж вентиляції - це завершальна стадія створення робіт з мікроклімату приміщення. Якщо на етапі проектування системи вентиляції ще можливо виявити і усунути неточності без особливих проблем, то після проведення в приміщенні ремонтних робіт багато елементів вентиляційних систем стають недоступними - це основна причина чому потрібен професійний підхід при монтажі систем вентиляції.

Ідеальним рішенням є проектування системи вентиляції на етапі проектування самого будинку. В такому випадку досягається максимальна інтеграція системи вентиляції та кондиціонування в інженерні та електротехнічні мережі будівлі, архітектури та планування будинку. В тому випадку, коли вентиляція та кондиціонування повітря монтуються на етапі ремонту, або готового будинку, то до проектування потрібно підійти надзвичайно відповідально. Важливо, крім оптимального вибору та розміщення обладнання, необхідно виконати грамотну інтеграцію системи в існуючі внутрішні інженерні мережі та гармонійно вписати її в інтер'єр приміщення.

Види вентиляційних систем

Існує декілька типів вентиляційних систем, але в основному можна виділити два напрямки: за типом призначення та місцем функціонування.

За місцем функціонування вентиляційні системи діляться на:

  • побутові системи - використовуються в житлових приміщеннях;
  • промислові системи - використовуються в приміщеннях промислового призначення.

За типом призначення системи вентиляції діляться на:

  • Приточні системи - подають свіже повітря в приміщення;
  • Витяжні системи - видаляють забруднене повітря із приміщення;
  • Комбіновані приточно-витяжні системи.

На сьогоднішній день ринок завоювали приточно-витяжні установки з рекуператором. В рекуператорі проходить обмін теплом між кімнатним та вуличним повітрям. Взимку кімнатне тепле повітря віддає отримане із системи опалення тепло свіжому вуличному повітрю, тому свіже повітря попадає в приміщення вже підігрітим. І навпаки, охолодження свіжого повітря влітку за рахунок охолодженого повітря приміщення.

Енергетична ефективність найбільш сучасних рекуператорів досягає до 90 %.

Наявність вентиляції - ідеальний мікроклімат.

copyright